emoční trénink

Antistresový a emoční trénink, jarní kurz

15. 3., 22. 3., 29. 3., 5. 4., 12. 4., 19. 4., 26. 4. 2018
vždy od 17:00 - 19:30
Hotel Sudety, Chomutov

Cílem setkání je posílení odolnosti proti každodennímu stresu a emoční zátěži v pracovním i soukromém životě.

Můžete přijít jen jednou, nebo klidně pokaždé. Terapeut a kouč Václav Matuška vás provede antistresovými cvičeními pro posílení těla i mysli.

Pracovní metodou přitom často budou principy  Pesso Boyden System of Psychomotor, což je psychomotorická terapie určená k sebepoznávání, vyrovnávání se s osobní historií a nacházení hlubšího smyslu a radosti v životě.

"Mám vyzkoušené, že to funguje a je to zábava - hodně času strávíme hraním si. Z kurzů by měli účastníci a účastnice odejít s odhodláním provést kvalitativní změny ve svém životě. Společně se dobereme k tomu, jak je provést," vysvětluje Václav Matuška.

"Lidé chodí ke kadeřníkovi, na pedikúru, na masáž, ale zajít si za odborníkem na "duševní hygienu", to se ještě v Česku moc neujalo. A je to škoda, prevence a posilování odolnosti dokáže v případě stresu a emocí předejít mnoha zbytečně nepříjemným dnům a týdnům," vysvětluje Václav Matuška.

Mgr. Václav Matuška, 
magistr teologie a psychosociálních věd na Univerzitě Karlově. 

Absolvoval psychoterapeutický výcvik v Gestalt terapii a Psychosyntéze a výcvik v psychosociální rehabilitaci CARe. 
Od roku 2007 rozvíjí terapeutickou metodu Pesso Boyden System of Psychomotor (PBSP). Profesně působil také ve Velké Británii a Nizozemí.

Nalezl efektivní spojení mytologie a psychoterapie. Pracuje přístupy Gestalt terapie, PBSP, psychosyntézy, biosyntézy a bioenergetiky, rozlišováním vnitřních hnutí dle starověkých metod.

Uplatňuje celostní přístup osobní „otužilosti“ a psychické pohody, emoční rovnováhy a tělesné svěžesti. Je členem České asociace pro psychoterapii, Asociace PBSP a CARe Europe. 

Vrátil se na půdu svých předků, kde hospodaří.

Cena je 299 Kč za jedno dvou a půl hodinové setkání.
Při skupinové rezervaci 4 a více osob cena činí 250 Kč za osobu.
Pokud se zúčastníte aspoň pěti ze sedmi setkání, budete to mít jednou gratis.

ZAMLUVTE SI MÍSTO NA KURZU


Pro podrobnosti kontaktujte přímo Václava na vaclavmatuska@gmail.com.


sílejte