Ochutnávka emočního wellnessu zdarma, 22. 2. 18

22. února 2018
17.00 - 19.30
Chomutov, Hotel Sudety

Vstup po rezervaci zdarma

Jak se lépe vypořádat s každodenním stresem? Jak ozdravět emoční metabolismus? Proč by si zdravý člověk měl občas dopřát profesionální psychickou hygienu?

Psychoterapeut a kouč Václav Matuška představí unikátní psychomotorickou terapii Pesso Boyden, jejímž smyslem je sebepoznávání, vyrovnávání se s osobní historií a nacházení hlubšího smyslu a radosti v životě.

"Lidé chodí ke kadeřníkovi, na pedikúru, na masáž, ale zajít si za odborníkem na "duševní hygienu", to se ještě v Česku moc neujalo. A je to škoda, prevence a posilování odolnosti dokáže v případě stresu a emocí předejít mnoha zbytečně nepříjemným dnům a týdnům," vysvětluje Václav Matuška.

"Cílem mých programů je posilování odolnosti proti každodenní stresové a emoční zátěži v soukromém i pracovním životě. Stejně jako bicepsy v posilovně se dá řízeně posilovat i antistresová obrana," dodal Václav.

Po ochutnávce zdarma se můžete rozhodnout, zda se zúčastníte osmi jarních intenzivních Pesso Boyden kurzů.

Václav Matuška

Mgr. Václav Matuška,
magistr teologie a psychosociálních věd na Univerzitě Karlově.

Absolvoval psychoterapeutický výcvik v Gestalt terapii a Psychosyntéze a výcvik v psychosociální rehabilitaci CARe.
Od roku 2007 rozvíjí terapeutickou metodu Pesso Boyden System of Psychomotor (PBSP). Profesně působil také ve Velké Británii a Nizozemí.

Nalezl efektivní spojení mytologie a psychoterapie. Pracuje přístupy Gestalt terapie, PBSP, psychosyntézy, biosyntézy a bioenergetiky, rozlišováním vnitřních hnutí dle starověkých metod.

Uplatňuje celostní přístup osobní „otužilosti“ a psychické pohody, emoční rovnováhy a tělesné svěžesti. Je členem České asociace pro psychoterapii, Asociace PBSP a CARe Europe.

Vrátil se na půdu svých předků, kde hospodaří.

ZAMLUVTE SI MÍSTO NA KURZUSdílejte