COWORKING CHOMUTOV

Sdílená kancelář v šestém patře chomutovského Hotelu Sudety.

  • Vybavená kancelář pro efektivní práci

    WIFI, síťová tiskárna a skener, zasedací místnosti, kuchyňka, uzamykatelné boxy, střešní terasa.

  • Otevírací doba v pracovní dny od 8.00 do 20.00

    Pokud budete potřebovat pracovat o víkendu, přes noc nebo brzy od rána, napište na mk@hotelsudety.cz.

  • Semináře, workshopy a obchodní příležitosti

    Ve spolupráci se Ženským spolkem a s finanční podporou města Chomutova organizujeme workshopy a tvůrčí setkávání pro podnikatele na volné noze a inovátory.

Pokud k nám máte namířeno, jděte na recepci Hotelu Sudety a potom se výtahem za prosklenými dveřmi u recepce vydejte do 6. patra. Parkovat můžete zdarma v hotelovém areálu. Pro další informace si klidně zavolejte (739 320 640) nebo napište – mk@hotelsudety.cz.

Akce v šestém patře a na střešní terase

20. dubna 2017, 18.00
Přednáška Miroslava Řebíčka,
MANA Čokoládovna Krásná Lípa, sociální podnik

V Coworkingu Chomutov, sdílené kanceláři v šestém patře Hotelu Sudety, zahajujeme seriál inspirativních setkání s osobnostmi ze světa podnikání.

Miroslav Řebíček, šéf významné neziskovky na Šluknovsku, založil čokoládovnu MANA jako sociální podnik. Čokoládové bonbony a figurky vyrábějí lidé s postižením. MANA by mohla při rozjezdu čerpat milony korun na vybavení i financování provozu. Miroslav se ale rozhodl jinak. Na rozdíl od většiny ostatních sociálních firem rozjel podnikání bez velkých dotací. A na rozdíl od mnoha jiných z dotace podpořených sociálních firem Mana roste a jede stále dál.

Miroslav Řebíček ve své přednášce představí začátky čokoládového podnikání, vysvětlí, jak lze podnikat sociálně odpovědně. Dočkáte se také obecného úvodu do tématu sociální ekonomika a zazní pár rad, jak nastartovat vlastní sociální podnik.

Více na http://www.cokokramek.cz/

Akci finančně podpořilo Statutární město Chomutov. Pořadatelem je Ženský spolek, z.s.
Rezervace míst na terka.dvor@seznam.cz.


Program Coworking Chomutov připravujeme společně se Ženským spolkem, z. s.. Rada města Chomutova spolku přidělila grant ve výši 20 000 Kč na organizaci seminářů a vzdělávacích akcí v prostorách sdílené kanceláře v Hotelu Sudety.

 

Dejte o Coworkingu Chomutov vědět ostatním