Čelakovského 4297, Chomutov t.: 725 132 422 e.: recepce@hotelsudety.cz

V Hotelu Sudety je celkem 22 dvoulůžkových pokojů. 2 třílůžkové a 4 čtyřlůžkové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Bezplatná wifi a televize se satelitním příjmem jsou samozřejmostí. Hostům je k dispozici vybavená kuchyňka. Z horních pater čtyřpatrového hotelu budete mít skvělý výhled do městského parku, do centra města nebo do zahrady Manessmannovy vily.

Rekonstrukce v letech 2016 a 2017

V kategorii Standard jsme všechny pokoje nedávno rekonstruovali a vybavili novými postelemi a výzdobou připomínající zaniklé obce severozápadních Čech.


Speciální nabídky

  • Jste student/ka střední či vysoké školy? Nebo senior starší 70 let? Máme pro vás slevu. Platí pouze při přímé rezervaci.
  • V Hotelu Sudety ás jsme zvyklí na velké skupiny a zájezdy. Bude-li vás více a zdržíte se delší dobu, dohodneme se na slevě.
  • Máme rádi filmaře. Pro filmové štáby či třeba jen samotné location manažery při obhlídkách máme speciální nabídky.
  • Chomutovsko je místem plným kontrastů. Divoké Krušné hory, hnědouhelné doly, historické památky. Stojí to za vidění a my jsme pro vás připravili skvělé pobytové balíčky. Více v sekci Hory a doly.
  • Na přání vám zajistíme polopenzi či plnou penzi.

Ceník – Hotel Sudety

Cena je za pokoj na jednu noc.
Jednolůžkový Standard 820,- Kč
Dvoulůžkový Standard 1240,- Kč
Dvoulůžkový large 1340,- Kč
Dvoulůžkový basic 1090,- Kč

Třílůžkový 1710,- Kč
Čtyřlůžkový 2080,- Kč

Od 6. noci bydlíte o 10% levněji

Ceny včetně snídaně
(od 7.00 do 9.00, v sobotu a neděli od 8.00 do 10.00)
Děti
Děti do 4 let spí v doprovodu rodičů zdarma bez nároku na lůžko.
Za dětskou postýlku vám naúčtujeme 50 Kč/noc.
Domácí mazlíčci
Menší plemena psů rádi ubytujeme zdarma.
Na recepci si řekněte o misky na vodu.
Akceptujeme platební karty.

——–
Kategorie Standard byly v letech 2016 a 2017 vybaveny novými postelemi a celkově obnoveny.

Rezervujte si ubytování

POČET POKOJŮ
Dvoulůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj

Čtyřlůžkový pokoj

DATUM PŘÍJEZDU

DATUM ODJEZDU


Hotelové pokoje postupně obnovujeme a měníme, aby každý připomínal jednu zaniklou obec severozápadních Čech. Ubytovat se můžete v Přísečnici, Kopistech, Radovesicích a Flájích atd. A pokračujeme dál.

POKOJE STANDARD

Pokoje byly v letech 2016 a 2017 zcela renovovány a vybaveny novými postelemi. Každý z pokojů výzdobou připomíná některou ze zaniklých obcí severozápadních Čech. Pokoje s označením Large jsou prostornější.

POKOJE BASIC

Pokoje Basic nejčastěji využívají sportovní výpravy, zájezdy a lidé, kteří se spokojí s turistickým standardem ubytování. V této kategorii nabízíme pokoje se dvěma, třemi a čtyřmi lůžky. Sprcha a WC na pokoji stejně tak bezplatná WIFI a satelitní televize jsou samozřejmostí i pro tuto kategorii. Hostům je navíc k dispozici společná kuchyň s jídelnou.

HOTEL