Čelakovského 4297, Chomutov t.: 725 132 422 e.: recepce@hotelsudety.cz

Tvůrčí centrum Sudety je součástí hotelového komplexu. Část našich prostor jsme vyčlenili pro zkušebny, nahrávací studio, výtvarný ateliér, šicí dílnu nebo zázemí pro break dance – vše zajišťují místní umělci. Rádi mezi námi přivítáme další tvůrčí talenty a lidi s dobrými nápady a s chutí měnit Chomutovsko. Místo ještě máme.
Parkovacích ploch máme dost, a tak měníme plochu před hotelem na zahradu. Podívejte se.
Hotel Sudety je domovskou scénou Jazzu pod horami.
Hotel Sudety je přístavem Moře klidu. Skutečné moře pod Krušnými horami má smysl.
K místní historii patří také Schlaraffia, kterou aktivně připomínáme. Majitel hotelu je totiž Rt. Schwejk aus dem UHUUrland(428).
http://hotelsudety.cz/coworking/

V hotelových interiérech jsme pro vás s podporou města Chomutov připravili výstavu k zaniklým obcím nejen z Chomutovska. Začněte v hotelové restauraci, kde máte všechny obce vyznačeny v přehledné mapě.

Realizováno za finanční podpory Statutárního města Chomutova

Bývalou posilovnu měníme ve výstavní prostor k připomínání místní historie. Interiér pokojů měníme v duchu zaniklých obcí severních Čech. Před hotelem jsme umístili plastiku Bod smíření. A hotel jsme pojmenovali Sudety. Zkrátka historii a tradice česko-německého pohraničí máme rádi. Pokud jste na tom stejně a chtěli byste v připomínání místní historie spojit síly, ozvěte se nám. Mimochodem pro historické badatele a organizátory historických konferencí máme slevu.
Podrobnosti na telefoním čísle 739 320 640 či na e-mailu mk@hotelsudety.cz